2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji z j.rosyjskim/ukraińskim, Rekruter

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma VM OUTSOURCING Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem na rynku usług outsourcingu i pracy tymczasowej. Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni i pełni pasji. Współpracujemy z firmami, które cechuje różnorodność pod względem wielkości oraz kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że skutecznie wspieramy naszych kontrahentów w terminowej realizacji zleceń.

W związku z rozwojem działalności firmy VM OUTSOURCING Sp. z o.o., poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji międzynarodowych z j.rosyjskim/ukraińskim do biura w Warszawie

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

- Praca od poniedziałku do piątku od 09:00-17:00.

- Możliwość rozwoju i samorealizacji.

- Możliwość awansu zawodowego.

Oczekujemy od kandydata:

- doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. rekrutacji międzynarodowych z j.rosyjskim/ukraińskim

-Bardzo dobrej znajomości j.rosyjskiego, j.ukraińskiego, j.polskiego. Znajomość j.niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.

-Kreatywności i otwartości na wyzwania, orientacji na cele.

-Umiejętności posługiwania się pakietem MS Office.

-Wysokiej motywacji, dobrej organizacji i samodzielności.

-Odpowiedzialności, skrupulatności, zdecydowania w działaniu

- Umiejętności pracy w zespole

- Wysokiej kultury osobistej

Zakres Zadań:

Aktywne i efektywne poszukiwanie pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Gruzji.

Kompleksowe przeprowadzanie procesów rekrutacji, selekcja kandydatów.

Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.

Tworzenie, publikacja i promowanie ogłoszeń.

Budowanie bazy kandydatów, pośredników.

Współpraca z działem administracji i koordynatorem.

Poszukujemy osobę, która potrafi wykorzystać własne doświadczenie w celu przyprowadzenia jak największej ilości kandydatów do pracy na stanowiskach takich jak Spawacz, szlifierz, Pracownik fizyczny oraz pracowników magazynowych z uprawnieniami UDT.

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VM OUTSOURCING Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VM OUTSOURCING Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest VM OUTSOURCING Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana Heweliusza 11/811. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 850995175