2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Podkarpackie
  6. Rekrutacja - Rzeszów
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji z j. angielskim

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników z różnych branż. Naszym celem jest długotrwała współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu obu stron. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji z j. angielskim

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze pracy stałej oraz tymczasowej

  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z Klientem

  • przygotowywanie wewnętrznych zestawień firmowych dla naszych Klientów

  • bieżące wsparcie pracowników

  • wsparcie w realizacji celów sprzedażowych oddziału

Nasze wymagania

  • ok. 2-roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji będzie mile widziany

  • umiejętność efektywnego korzystania z mediów społecznościowych w obszarze rekrutacji

  • znajomość języka angielskiego warunek konieczny

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z prawem pracy oraz ustawą o pracy tymczasowe

  • przyjazne usposobienie i łatwość budowania relacji

  • dobra organizacja swojego czasu pracy

  • aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • dobra znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji

  • możliwość rozwoju w branży HR

  • premie za wyniki Twoje i Twojego zespołu

  • przyjazna atmosfera pracy w naszym zespole, którego potęgą jest różnorodność

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914380817