2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Wrocław
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji / Rekruter

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polską firmą budowlaną z 12 letnim stażem, realizującą kontrakty na terenie Niemiec, Austrii i Belgii. Do naszego  nowego oddziału firmy we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

o    Samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych.

o    Zamieszczanie ogłoszeń.

o    Prowadzenie rozmów z kandydatami.

o    Kwalifikowanie kandydatów.

WYMAGANIA:

  • Wieloletnie oświadczenie w pracy w branży HR.

  • Samodzielność  pracy.

  • Determinacja i motywacja do działania.

  • Pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.

  • Nastawienie na pogłębianie swoich umiejętności interpersonalnych.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z kandydatami i Klientami HR.

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.

  • Zdobycie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska budowlane.

  • Wsparcie na każdym etapie swojej pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity pracownicze po okresie próbnym

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 908184600