2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Opolskie
  6. Rekrutacja - Opole
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji / Rekruter

Wynagrodzenie

4 500 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O FIRMIE SONDER SP. Z O.O.:

Nasza firma to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo wielobranżowe, zrzeszające pracowników z różnych krajów i kultur. Jesteśmy dumni z naszej różnorodności, która stanowi naszą siłę i tworzy inspirujące miejsce pracy.

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

OPIS STANOWISKA:

Jako specjalista ds. rekrutacji pracowników będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu rekrutacji. Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie skutecznych procesów rekrutacyjnych zarówno na lokalnym, jak i międzynarodowym rynku pracy.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla;

  • aktywne poszukiwanie kandydatów zgodne z opisem stanowiska;

  • utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego) z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji zgodnie ze standardami firmy;

  • budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów;

  • raportowanie postępów rekrutacji;

  • współpraca i budowanie dobrych relacji z managerami wewnątrz organizacji;

  • dbanie o wysokie standardy rekrutacji i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

NASZE WYMAGANIA

  • dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację (warunek konieczny!);

  • wyższe wykształcenie (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne);

  • mile widziane doświadczenie w samodzielnej rekrutacji i selekcji kandydatów na określone stanowiska;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • nastawienie na wynik;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i miłym młodym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • rynkowe wynagrodzenie i przejrzysty system motywacyjny, uzależniony od obiektywnych wyników pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon;

  • wsparcie współpracowników w adaptacji;

  • dogodne położenie biura blisko centrum z darmowym parkingiem;

  • pyszną kawę!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Przyjęcie do pracy odbywa się wyłącznie po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912730788