2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Czyżyny
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Rekrutacji Przedstawicieli Handlowych

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

EasyEko to polski dostawca usług z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

Od 2018 roku sukcesywnie przeprowadzamy transformację energetyczną w Polsce.

Szukamy osób, które cenią sobie stabilne zatrudnienie i przejrzyste warunki współpracy. W branży wyróżniamy się konkurencyjnymi warunkami zatrudnienia oraz indywidualnym podejściem do każdego pracownika. Stawiamy na bezpośrednią komunikację oraz swobodną kulturę organizacyjną. Zależy nam nie tylko na dobrej atmosferze pracy, ale również na daniu naszym pracownikom poczucia stabilizacji i perspektywy długoletniej współpracy.

SZUKAMY OSOBY NA STANOWISKO SPECJALISTY DS HR REKRUTERA TERENOWEGO

Potrzebujemy osoby energicznej, proaktywnej, zorganizowanej i gotowej do pracy mobilnej

Twój zakres obowiązków - krok po kroku

  • Z nadesłanych CV na stanowisko Przedstawiciela Handlowego wybierasz osoby które chcesz zaprosić na rozmowę rekrutacyjną

  • Odpowiadasz za pełne umówienie takiego spotkania - sam decydujesz czy chcesz przeprowadzić wstępną selekcję telefonicznie czy od razu zapraszasz na spotkanie - ustalenie ścieżki procesu rekrutacyjnego jest po Twojej stronie

  • Prowadzisz rozmowy rekrutacyjne z kandydatami w 6 oddziałach naszej firmy - Krakowie, Katowicach, Rzeszowie , Kielcach, Lublinie i Łodzi

  • Weryfikujesz kompetencje sprzedażowe kandydatów oraz ich motywację do pracy

  • Wystawiasz opinię nt kandydata i przekazujesz ją do Dyrektorów Sprzedaży w każdym z oddziałów

  • Udzielasz kandydatom informacji zwrotnej po spotkaniu

Dodatkowo Twoim zadaniem będzie

  • Raportowania postępów rekrutacyjnych

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów rekrutacyjnych

  • Dbałość o candidate expirience

Praca jest wymagająca i mobilna, natomiast stanowisko bardzo rozwojowe. Daje dużą swobodę planowania pracy własnej i dużą samodzielność. Osoba na tym stanowisku będzie miała przed sobą bardzo jasną i atrakcyjną ścieżkę kariery.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży - będziesz odpowiedzialny za selekcję skutecznych handlowców więc zależy nam, abyś wiedział czym charakteryzuje się ta praca

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na stanowiska związane ze sprzedażą

  • Umiejętność planowania pracy własnej

  • Samodzielność w działaniu

  • Gotowość do mobilnego trybu pracy

  • Zaangażowanie i postawa pro aktywna

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę - zależy nam na długofalowej współpracy i zbudowaniu przejrzystej ścieżki kariery

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową również do użytku prywatnego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Realną możliwość rozwoju i awansu

  • Elastyczne godziny pracy - Ty decydujesz w jakich terminach prowadzone są rekrutacje

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia

Jeśli jesteś gotów na rozwój i poszerzenie swoich kompetencji - APLIKUJ!

Spotkamy się i porozmawiamy :)

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EASYEKO sp. z o.o. z siedzibą w: Kolejowa 1/5, 35-073 Rzeszów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zawsze możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa; (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy; (c) w oparciu o Twoją zgodę; w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie , jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 909404893