2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ochota
Monika
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji (min. 3 miesiące doświadczenia)

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego szczebla (white collars)

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów w oparciu o różnorodne metody

  • Realizacja miesięcznych celów rekrutacyjnych

  • Sprawne zabezpieczenie personelu dla obecnie realizowanych i przyszłych projektów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (mile widziane rosyjskiego)

  • Min. 3 miesiące doświadczenia w obszarze rekrutacji

  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w pełnym etacie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na dłużej

  • Wynagrodzenie: podstawowe + premia

  • Pełny etat (poniedziałek – piątek, 8-16 lub 9-17)

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i systemów rekrutacyjnych

  • Intensywny rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR

  • Pełne wdrożenie w obowiązki, wsparcie merytoryczne

  • Dogodna lokalizacja: okolica Placu Zawiszy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 846195108