2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Kujawsko-pomorskie
  6. Rekrutacja - Bydgoszcz
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. Rekrutacji Międzynarodowej

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Agencja zatrudnienia TRIWORK poszukuje kandydatów na stanowisko:

TRIWORK to zespół specjalistów realizujących usługi w obszarze outsourcingu. W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby, która będzie zajmowała się rekrutacją pracowników ze wschodu. Doświadczenie nie jest wymagane.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska produkcyjne, logistyczne i specjalistyczne przy użyciu różnych kanałów

  • Tworzenie wizerunku w mediach społecznościowych

  • Konsultacje telefoniczne w celu doprowadzenia do zatrudnienia kandydata

  • Weryfikacja dokumentacji dostarczonej przez kandydatów oraz wprowadzenie danych do systemu

  • Tworzenie wewnętrznej bazy Kandydatów/Pośredników

Wymagania stanowiska:

  • Gotowość do ciągłego poszukiwania kandydatów oraz kontaktu z nimi

  • Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z kandydatami

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, zaangażowanie

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego - warunek konieczny

  • Dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office

Oferujemy :

  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia i rozwoju zawodowego

  • Warunki finansowe dopasowane do posiadanego przez Ciebie doświadczenia i kwalifikacji

  • Atrakcyjny system premiowy, który może wielokrotnie przekroczyć wynagrodzenie podstawowe

  • Dużą swobodę działania – samodzielne stanowisko pozwalające na wdrażanie własnych pomysłów

  • Multisport

  • Całkowite wdrożenie do pracy (w tym szkolenie) + wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon itd)

  • Pomoc działu marketingu w tworzeniu kontentu (grafika/filmiki/posty)

Jeśli jesteś osobą ambitną, umiesz zarządzać własnym czasem, chcesz ciągle rozwijać się a przy tym czerpać odpowiednie profity - aplikuj już teraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 888597462