2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Pomorskie
  6. Rekrutacja - Tczew
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Aktualnie dla naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator/ Specjalista ds. rekrutacji

Twoje zadania:

  • Koordynowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych w różnych obszarach biznesowych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji,

  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,

  • administracja bazą aplikacji

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych (portale internetowe, firmy doradztwa personalnego)

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych projektów rekrutacyjnych

  • Obsługa administracyjna pracowników

  • podpisywanie umów i rozliczanie;

  • Weryfikacja dokumentów oraz pomoc w ich prawidłowym uzupełnianiu;

Nasze oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • Doświadczenie w prowadzeniu bezpośrednich spotkań rekrutacyjnych – warunek konieczny

  • Znajomość zagadnień związanych z rekrutacją i selekcją,

  • Wyjazdy służbowe do Klientów,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i komunikatywność

  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole Kreatywność w działaniu, umiejętność poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań

Twoje korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Niezbędne narzędzia pracy — laptop, telefon,

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez THR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-283) przy ulicy ul. Potokowa 26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres :rodo(małpa)thrgroup.pl Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 895516068