2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Lubelskie
  6. Rekrutacja - Puławy
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elektropaks Sp. z o. o. z siedzibą w Puławach poszukuje kandydatów na stanowisko: Rekruter

Zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych,

  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • aktywne poszukiwanie nowych kandydatów,

  • weryfikacja kandydatów oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

  • budowanie bazy kandydatów,

  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • czynności administracyjne związane z nowozatrudnionymi osobami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),

  • znajomość branży energetycznej i budowlanej,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,

  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • praktyczna znajomość pakietu Office ,

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność organizacji swojego czasu pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju,

  • umowa o pracę,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 818106184