2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mościska
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. przyjęć Serwisu - Magazynu

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mościska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ERPATECH

Firma Erpatech jest Centralnym Serwisem Gwarancyjnym wiodącego producenta elektronarzędzi.

Poszukujemy osoby zajmującej się obsługą klienta w dziale serwisowym, mającej miejsce zamieszkania na terenie Warszawy lub województwa mazowieckiego.

Miejsce pracy: Mościska/Izabelin

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • obsługa przyjęć i wydań sprzętu do serwisu oraz magazynu,

  • weryfikacja stanu i statusu przesyłanego sprzętu i załączonej dokumentacji i kwalifikacja sprzętu do rodzaju naprawy lub innego przeznaczenia,

  • prowadzenie dokumentacji i rejestrowanie sprzętu w systemach obsługi serwisu,

  • przygotowywanie i pakowanie sprzętu do wysyłki oraz wystawianie listów przewozowych,

  • kontakt z Klientami w sprawach dotyczących przesyłanego sprzętu,

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średniego,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • praktycznej znajomości komputera i urządzeń biurowych

  • skrupulatności, odpowiedzialności i zaangażowania

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • pracę jednozmianową

  • miłą atmosferę w ambitnym zespole

Lokalizacja

Mościska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mościska
ID: 911982942