2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zabrze
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. przyjęć na magazynie

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: ZABRZE

Najważniejsze obowiązki:

·        Przyjmowanie dostaw w systemie

·        Sprawdzanie dostaw pod kątem ilościowym oraz rodzajowym

·        Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów związanego z procesem przyjęcia

·        Wypełnianie właściwej dokumentacji, zgodnie z funkcjonującymi normami oraz wymaganiami firmy

·        Tworzenie dokumentów: wz,mm,cmr itd.

·        Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy na magazynie

·        Dobra organizacja pracy

·        Zaangażowanie, dokładność i skrupulatność w działaniu

·        Podstawowa znajomość zagadnień gospodarki magazynowej, znajomość systemów klasy ERP i umiejętność obsługiwania pakietu ms office

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 6-14,14-22

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Perspektywę długotrwałego zatrudnienia

·        Dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do pakietów sportowych, płatny system poleceń pracowniczych)

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·        Pełen cykl wdrożeniowy

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.

Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się zakładem produkcyjnym. Europejskim liderem w zakresie produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych do produkcji osłon i konfekcjonowania poszyć.

Działamy proaktywnie, myślimy innowacyjnie, nasza siła to wypadkowa wieloletniego doświadczenia, wiedzy i zdolności do szybkiego reagowania, a także odpowiadania na potrzeby naszych klientów.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 909191232