2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Świętokrzyskie
  6. Marketing - Kielce
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. promocji i marketingu

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Fundacja "Sztuka Wysoka" w organizacji rozpoczyna proces budowy zgranego i pełnego pasji zespołu, który będzie wspierał naszą misję. Poszukujemy osób zaangażowanych i pełnych entuzjazmu.

Fundacja Sztuka Wysoka to instytucja działająca w obszarze kultury, sztuki i edukacji. Zakresem obejmuje wszystkie dziedziny sztuki, w szczególności: muzykę, malarstwo, fotografię, literaturę, design, film i sztuki audiowizualne,

 Do głównych celów należą:

- edukacja artystyczna oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności we wszystkich dziedzinach sztuki,

- organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym (www.OFEM.pl), patriotycznym, edukacyjnym i artystycznym,

- promowanie oraz wsparcie finansowe artystów początkujących i doświadczonych, pasjonatów sztuki oraz jej mecenasów,

- promocja kultury i sztuki w gronie jak najszerszej społeczności skupionej wokół Fundacji.

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie będzie oparte na systemie premiowym, uwzględniającym osiągnięte rezultaty i efektywność działań. Szczegóły dotyczące struktury wynagrodzenia będą omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania: wiedza i umiejętności niezbędne do realizacji wymielonych poniżej obowiązków.

Cel stanowiska: Realizacja strategii marketingowej w celu zwiększenia widoczności, świadomości i zaangażowania społeczności, pozyskiwania funduszy oraz promowania działań i celów Fundacji.  Zarządzanie social mediami oraz wszelkimi treściami publikowanymi na stronie www Fundaji, tworzenie i publikowanie artykułów, tworzenie postów, filmów, rolek, itp., monitorowanie aktywności odwiedzających stronę i SM w celu zrozumienia ich zachowań i preferencji.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii marketingowej:

Opracowywanie strategii marketingowej w mediach społecznościowych, obejmującej cele marketingowe, identyfikację docelowej grupy odbiorców, wybór odpowiednich platform społecznościowych (FB, Instagram, Tik-Tok, LinkedIn, itp.) i planowanie działań mających na celu dotarcie do tej grupy.

Tworzenie i publikowanie treści, takich jak posty, grafiki, filmy i infografiki.

Analiza danych i raportowanie, pozwalające na ocenę skuteczności strategii i jej weryfikację.

Interakcja z użytkownikami: odpowiadanie na pytania, komentarze i wiadomości oraz budowa relacji ze społecznością online.

Monitorowanie trendów i nowości.

  • Komunikacja marketingowa:

Realizacja działań związanych z reklamą, public relations, promocją i marketingiem online.

Kreacja i koordynacja treści marketingowych, w tym materiałów promocyjnych, informacyjnych i kampanii marketingowych.

Utrzymywanie relacji z mediami oraz partnerami.

  • Fundraising:

Wdrażanie strategii pozyskiwania funduszy poprzez kampanie i akcje promocyjne.

Współpraca z darczyńcami i sponsorami.

  • Sponsoring i współpraca biznesowa:

Wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych i sponsorów.

  • Monitorowanie i analiza wyników:

Śledzenie efektywności działań marketingowych i kampanii.

Przygotowywanie raportów i analiz.

  • Budżetowanie i zarządzanie finansami:

Monitorowanie budżetu działu marketingu oraz kampanii marketingowych.

Kontrola wydatków na działania marketingowe.

  • Monitoring rynku:

Monitorowanie rynku, analiza konkurencji oraz analiza trendów w dziedzinie pozyskiwania funduszy i marketingu.

  • Rozwijanie relacji:

Utrzymywanie relacji z darczyńcami, wolontariuszami i społecznością.

  • Raportowanie i współpraca z zarządem:

Regularne raportowanie wyników i działań marketingowych.

Współpraca z innymi działami w celu realizacji celów fundacji.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910573891