2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Zachodniopomorskie
  6. Rekrutacja - Szczecin
  7. Rekrutacja - Golęcino
Dodane 14 czerwca 2024

Specjalista ds. pozyskiwania talentów (Szczecin, praca hybrydowa)

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

ManpowerGroup Talent Solutions to lider innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych, uznany za jedną z najbardziej etycznych firm na świecie przez Ethisphere Institute oraz najbardziej podziwianych firm przez magazyn Fortune. Jesteśmy globalną organizacją, która wspiera i tworzy rozwiązania HR dla największych światowych marek.

Zadania:

- Udział w ciągłym rozwoju kreatywnych strategii pozyskiwania pracowników

- Poszukiwanie kandydatów przy użyciu innowacyjnych narzędzi i metod (media społecznościowe, bazy CV, portale ogłoszeniowe, LinkedIn itp.)

- Budowanie długotrwałych relacji z kandydatami i interesariuszami

- Przygotowywanie rekomendacji kandydatów i przekazywanie ich rekruterom i menedżerom ds. rekrutacji

- Proponowanie dodatkowych rozwiązań w celu przyciągnięcia kandydatów

- Aktualizowanie i utrzymywanie ATS (systemu śledzenia kandydatów)

- Stałe utrzymywanie atrakcyjnej sieci potencjalnych kandydatów.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego

- Doświadczenie w działaniach sourcingowych

- Umiejętność analizy i oceny opisów stanowisk oraz danych potrzebnych do określenia kierunków działań

- Umiejętność budowania strategii sourcingowych i korzystania z różnych metod wyszukiwania informacji w Internecie i mediach społecznościowych

- Doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne

- Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office

Co oferujemy?

- Elastyczne godziny i tryb hybrydowy (praca w Szczecinie)

- Możliwość ubiegania się o kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną

- Szkolenia i warsztaty prowadzone przez ekspertów HR

- Pracę w zaangażowanej, pozytywnej atmosferze z ludźmi z całego świata

- Możliwość kariery w wiodącej globalnej organizacji rekrutacyjnej

- Innowacyjna technologia rekrutacyjna

- Wewnętrzne inicjatywy, takie jak Learning & Development, Social Media, Event Management, Innovation Labs i wiele więcej!

Dbamy o ludzi i rolę pracy w ich życiu. Szanujemy naszych pracowników jako jednostki, ufamy im i umożliwiamy osiąganie celów w pracy i życiu.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 919551949