2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kalisz
Dodane 14 maja 2024

specjalista ds pozyskiwania dotacji unijnych

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Acropol Jastrzębski Orzechowska sp.j.  zatrudni do zespołu specjalistę/kę ds. pozyskiwania funduszy unijnych.

Zakres obowiązków:

- opracowywanie wniosków o dofinansowanie dla przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń (programy unijne, krajowe, regionalne)

- opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach o znaczeniu środowiskowym

- rozliczanie projektów

-  przygotowanie wniosku o dofinansowanie

Wymagania:

- samodzielność i doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie

- wykształcenie minimum średnie

- proaktywność

- umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia

- umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy

- umiejętność tworzenia treści

- umiejętność analizy złożonych dokumentów

- biegła znajomość obsługi pakietu Office

Oferujemy:

- umowę o pracę/umowę zlecenie /kontrakt B2B ze stałym wynagrodzeniem (wysokość uzależniona od doświadczenia )

- atrakcyjny system premiowy (premie za pozyskanie dofinansowania,  za rozliczenie wniosku o dotację)

- udział w tworzeniu projektów dla różnorodnych branż

- elastyczny czas pracy

- praca w nowoczesnym obiekcie biurowym

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania aplikacji przez portal OLX. Informujemy, że Administratorem danych jest firma Acropol Jastrzębski  Orzechowska Spółka jawna  z siedzibą w Kaliszu ul. Fryderyka Chopina 23a. Dane zbierane są dla potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 918241028