2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Łódzkie
  6. Marketing - Łódź
  7. Marketing - Bałuty
Dodane Dzisiaj o 11:40

Specjalista ds. pozyskania Klienta agencja e-marketingowa

Wynagrodzenie

5 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Miejsce pracy: 100% Zdalnie

Rodzaj pracy: praca pełny etet

OPIS STANOWISKA:

W small talkach nie masz sobie równych? Znajomi mówią, że trudno Cię przegadać? W zakładce „mocne strony” w CV na pierwszym miejscu wpisujesz „komunikatywność”, a do tego właśnie szukasz pracy?

Doskonale się składa!

Agencja SEO FunkyMedia poszukuje osoby na stanowisko New Account Executive w pełnym wymiarze godzin. Jeśli dodatkowo możesz się pochwalić doświadczeniem zdobytym wcześniej w marketingu, reklamie i choćby minimalną znajomością tworzenia lub obsługi stron internetowych, to znak, że wolne biurko czeka właśnie na Ciebie.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

. Pozyskiwanie nowych klientów

·      Utrzymanie kontaktu telefonicznego z klientami agencji.

·      Dbanie o ich komfort i dobre samopoczucie.

·      Wysyłanie maili z podsumowaniem przeprowadzonych rozmów i comiesięcznych raportów.

·      Pozostawanie na bieżąco z potrzebami klientów.

·      Zachowanie porządku w prowadzonej dokumentacji.

· Opieka nad projektami

· Prowadzenie konsultacji z klientami (rozmowy tel. oraz wideorozmowy)

· Doradztwo marketingowe - z zakresu Pozycjonowania, Kampanii Google Ads, CRO dla stron i sklepów internetowych

TO NIE JEST CALL CENTER

Brzmi jak opis pracy idealnej? W takim razie aplikuj jak najszybciej.

Oferujemy:

·      umowę o pracę chyba, że wolisz B2B

·      pracę 100% zdalnie,

. kartę multisport

Jeśli:

·      nie jest Ci obca doskonała organizacja pracy,

·      cechuje Cię proaktywna postawa,

·      i wierzysz, że nie ma klientów „trudnych”, są tylko tacy, do których trzeba umieć odpowiednio podejść,

wyślij CV i kilka słów na swój temat i weź udział w rekrutacji. Przekonaj nas, że to Ciebie pokochają klienci i dołącz do zespołu FunkyMedia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro{małpa}funkymedia.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 659082222