2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Iglotex
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. Planowania i Realizacji Inwestycji

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie corocznych zestawień zbiorczych budżetów Capex dla Zakładów Produkcyjnych oraz monitoring stopnia realizacji budżetu,

  • weryfikacja zgłaszanych dokumentów inwestycyjnych w zakresie zgodności z budżetem i obowiązującymi procedurami,

  • nadzór nad prawidłowym rozliczeniem inwestycji,

  • archiwizacja dokumentacji inwestycyjnej.

Zapraszamy, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne)

  • biegle znasz programy pakietu Office,

  • posiadasz wiedzę z zakresu realizacji inwestycji, analiz finansowych i rachunkowości,

  • masz umiejętność myślenia analitycznego,

  • jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną i rzetelną.

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • kompleksowy program wdrożeniowy oraz przyjazną atmosferę,

  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

  • możliwość przystąpienia do PPE.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 916888120