2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Słupsk
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. planowania finansowego i analiz

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Lauber Sp. z o.o. – lider w regeneracji części samochodowych, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Głównym celem stanowiska jest dostarczenie kierownictwu firmy terminowej i czytelnej informacji zarządczej oraz realizacja procesu planowania i kontroli w celu stałej poprawy efektywności firmy. Praca będzie się odbywać w trybie stacjonarnym/hybrydowym.

Podstawowe obowiązki:

·        sporządzanie bieżących analiz zgodnie z poleceniami przełożonych

·        udział w przygotowaniu budżetu i kontrola przebiegu jego realizacji

·        projektowanie i wdrażanie procedur kontroli zarządczej (planowanie, sprawozdawczość, rozliczanie)

·        kontrola i przeprowadzanie analiz realizacji zadań budżetowych (analiza odchyleń)

·        przygotowywanie prognoz oraz planów średnio- i długoterminowych

·        sporządzanie planów zapotrzebowania na fundusze krótko- i długookresowe (w trakcie roku) na podstawie budżetów i prognoz średnio- i długoterminowych

Najważniejsze kompetencje zawodowe

  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i analityczne oraz nastawienie na realizację celu

  • umiejętność zarządzania czasem

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i planistyczne

  • świadomość kosztowa

  • umiejętności organizacyjne

Wymagania rekrutacyjne

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finanse lub księgowość

  • mile widziane studia podyplomowe - z zakresu rachunkowości zarządczej lub controllingu

  • min. 3-4 lata doświadczeń w pracy w dziale finansów na stanowiskach związanych z analizą finansową, raportowaniem, budżetowaniem, analizą kosztów

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, w szczególności rachunkowości zarządczej

  • posiadanie specjalistycznej wiedzy z dziedziny controllingu operacyjnego

  • bardzo dobra znajomość zintegrowanych aplikacji księgowych i finansowych

  • praktycznie potwierdzone wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne

  • bardzo dobra znajomość struktur, procedur i procesów w przedsiębiorstwie

  • posiadanie specjalistycznej wiedzy w dziedzinie controllingu strategicznego

  • nastawienie na długoletnią współpracę

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację odpowiedzialnych zadań

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • miłą i otwartą atmosferę pracy

  • bezpłatną naukę języka angielskiego

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 919884562