2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Tarnowskie Góry
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac Tarnowskie Góry

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowana fabryka odzieży męskiej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Opis stanowiska:

- sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, prowadzenie akt osobowych,

- obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz systemu Płatnik,

- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,

- sporządzanie deklaracji skierowanych do ZUS, GUS, PFRON oraz Urzędu Skarbowego,

- prowadzenie ewidencji czasu pracy i rozliczanie urlopów,

- kompleksowa obsługa pracowników w obszarze kadrowo- płacowym.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie (zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia)

-  znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,

- zaangażowanie, odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach od  6:00 do 14:00,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 479 44 63 oraz bezpośrednio w siedzibie firmy przy ul. Nakielskiej 33 w Tarnowskich Górach.

W przypadku przekazywania danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w przepisach prawa pracy, prosimy o zawarcie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Odzieżowe TARNOWSKIE GÓRY Sp. z o.o. ul. Nakielska 33, 42-600 Tarnowskie Góry, moich danych osobowych, przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w szerszym zakresie niż wynikający z Kodeksu Pracy, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.

W przypadku chęci pozostawienia swojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dodatkowe zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Odzieżowe TARNOWSKIE GÓRY Sp. z o.o. ul. Nakielska 33, 42-600 Tarnowskie Góry, moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

OGÓLNA KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Zgodnie z art. 13 oraz art. 14 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. z 2016 r, L 119, poz. 1) informuję, iż:

  • Administratorem Danych Osobowych jest Zakłady Odzieżowe TARNOWSKIE GÓRY ul. Nakielska 33, 42-600 Tarnowskie Góry;

  • Z Administratorem Danych Osobowych można kontaktować się pod adresem e-mail: ado(at)zotg.pl;

  • Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług;

  • Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz w celu realizacji zadań, o których mowa w pkt. 3;

  • Pozyskane dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane;

  • Osoba, której dane osobowe są przetwarzane posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

  • Osoba, której dane osobowe są przetwarzane przez Ośrodek ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, że przetwarzanie dotyczących jej danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r;

  • Organem właściwym dla ww. skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa;

  • W zależności od sfery, w której przetwarzane są dane osobowe, podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym (obowiązek podania danych osobowych) lub umownym (na podstawie zgody wyrażonej przez osobę, której dane będą przetwarzane) W szczególnych przypadkach ich podanie jest warunkiem zawarcia umowy. O szczegółach podstawy gromadzenia danych osobowych i ewentualnym obowiązku lub dobrowolności ich podania oraz potencjalnych konsekwencjach niepodania danych, informacje udzielane będą przez Administratora Danych Osobowych.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 896990218