2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Bronowice
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. Płac i Kadr

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TO NIE JEST OFERTA PRACY ZDALNEJ

Twój zakres obowiązków

·        Samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych, sporządzanie list płac

·        Korespondencja z instytucjami publicznymi w tym prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków

·        Sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych (PIT, ZUS, US, GUS, PFRON)

·        Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne

·        Zgłaszanie zleceniobiorców, pracowników i ich członków rodzin do ubezpieczeń społecznych

Nasze wymagania

·        Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac ( najchętniej w biurze rachunkowym)

·        Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość i chęć rozwoju

·        Umiejętności analityczne

·        Znajomość aplikacji Excel w stopniu bardzo dobrym - warunek konieczny

·        Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

·        Samodzielność i odpowiedzialność

·        Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowo premiowanym atutem

Oferujemy:

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

·        ciągły rozwój w wiodącej polskiej organizacji, zrzeszającej firmy zajmujące się transgranicznym i nowoczesnym zatrudnieniem

·        przyjazne i wspierające środowisko pracy

·        wiedzę i wsparcie naszych doświadczonych specjalistów na każdym etapie

·        miejsce pracy w najlepszej lokalizacji Krakowa z bezpłatnym parkingiem

·        przejrzystą komunikacje w zespole oraz otwartość na wdrażanie nowych pomysłów

·        bogaty pakiet szkoleń

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 920048451