2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Jelenia Góra
  7. Obsługa hotelowa - Cieplice Śląskie-Zdrój
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi recepcji i rezerwacji - Szklarska Poręba

Lokalizacja

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

W związku z rozbudową obiektu i otwarciem nowej restauracji na terenie resortu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi recepcji i rezerwacji

Miejsce pracy: Szklarska Poręba

Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania.

 Zakres obowiązków

  • Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu,

  • Bezpośredni kontakt z gośćmi oraz profesjonalna obsługa spraw związanych z pobytem (meldowanie/ wymeldowanie),

  • Obsługa rezerwacji indywidualnych,

  • Udzielanie informacji o ofercie hotelu i dostępnych usługach,

  • Wystawianie faktur, przyjmowanie płatności,

  • Reagowanie na bieżące potrzeby gości,

  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa.

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na gościa oraz jego potrzeby,

  • Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy,

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

  • Program Poleceń Pracowniczych,

  • Program MultiLife,

  • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Posiłki pracownicze,

  • Paczki świąteczne,

  • Parking dla pracowników.

Dołącz do naszego #platynowego zespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
ID: 905629963