2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Lubelskie
  6. Marketing - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. montażu video - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :)

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MONTAŻU VIDEO

Praca stacjonarna/zdalna

Zakres obowiązków:

  • montaż odcinków, relacji z wydarzeń.

  • montaż formatów pionowych YT/IG.

  • okazjonalnie udział w nagraniach jako drugi operator.

Wymagania:

  • znajomość środowiska Adobe oraz programu Premiere Pro;

  • mile widziana umiejętność działania z programami AI;

  • wiedza nt. YouTube oraz montowania filmów, tak by utrzymać uwagę widza/odbiorcy;

  • mile widziana znajomość branży rolniczej.

Oferujemy:

  • odpowiedni sprzęt;

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • gwarancję podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie;

  • prywatną opiekę medyczną w PZU;

  • ubezpieczenie na życie i NNW;

  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Wybierz dogodną dla Ciebie formę aplikowania:

- przez portal OLX

- lub zadzwoń na nr 78*******95 lub 72*******22 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, chętnie przedstawimy Ci szczegóły rekrutacji.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

 Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 879179136