2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Żoliborz
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu w kancelarii prawnej

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Bąkowski Kancelaria Radcowska zatrudni osobę na stanowisku specjalisty ds. marketingu

Zakres obowiązków:

  • prowadzenia profilu Kancelarii na linkedin

  • przygotowywania prezentacji kancelarii

  • prowadzenia strony internetowej - dodawanie treści

  • redagowanie tekstów, przygotowywanie i wysyłka newslettera

  • przygotowywanie materiałów graficznych

  • nagrywania filmików, szkoleń, wywiadów

  • koordynacja przygotowywania przez prawników publikacji (artykułów, newsletterów)

  • kontakt z redakcjami

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej

  • kreatywność

  • komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność i chęć do pracy

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra znajomość programów office i canva, umiejętność edycji materiałów video i stron internetowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 912454415