2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu w Dynamicznym Start-upie!

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Cześć!

Jesteś kreatywną duszą z głową pełną pomysłów? Chcesz pracować w miejscu, gdzie Twoje innowacyjne podejście i energia będą naprawdę docenione? Świetnie się składa! Szukamy właśnie Ciebie!

Kim jesteśmy? Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-upem, który zmienia oblicze branży e-commerce. Naszym celem jest nie tylko podbicie rynku, ale też stworzenie wyjątkowego miejsca pracy, w którym każdy czuje się ważny i może realizować swoje pasje.

Czego oczekujemy?

  • Kreatywność i Innowacyjność: Świeże spojrzenie na marketing i gotowość do wprowadzania niekonwencjonalnych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć świat swoimi pomysłami? To miejsce dla Ciebie!

  • Znajomość Narzędzi Analitycznych: Google Analytics, Facebook Ads Manager – potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski, aby ciągle doskonalić nasze działania? Idealnie!

  • Entuzjazm i Zaangażowanie: Pełna energia, pozytywne podejście, świetna organizacja pracy. Jesteś gotowy na dynamiczne środowisko start-upu? Czekamy na Ciebie!

Twoje zadania:

  • Tworzenie i Realizacja Planów Marketingowych: Strategie, które przyciągają uwagę i wyróżniają się na rynku – przekuwamy pomysły w działania.

  • Wsparcie Bieżących Działań Marketingowych: Jesteśmy w centrum wydarzeń – wspieramy zespoły w dynamicznych projektach, aby osiągać najlepsze wyniki.

  • Kreowanie Pozytywnego PR-u: Nasza marka to więcej niż produkt – to idea. Budujemy pozytywny wizerunek, który oddziałuje na społeczność.

  • Usprawnianie Procesów Sprzedażowych: Ciągle doskonalimy sprzedaż, poszukując nowych, efektywnych sposobów.

  • Kontakt z Klientami: Zaufanie i zrozumienie to podstawa. Słuchamy klientów i zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

  • Zarządzanie Zespołem: Jesteśmy wspólnotą kreatywnych umysłów. Tworzymy, rozwijamy się i osiągamy cele razem.

Co oferujemy?

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole pełnym pozytywnej energii.

  • Pracę stacjonarną w naszym nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość realizacji własnych pomysłów.

Dołącz do nas i twórz przyszłość marketingu!

#Marketing #Startup #Kreatywność #Warszawa #DołączDoNas

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919877424