2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Warmińsko-mazurskie
  6. Marketing - Olsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu, social media, www, administracja biurowa

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Salus Expo sp.z o.o. w Olsztynie poszukuje:

SPECJALISTY DS. MARKETINGU

Zakres obowiązków:

  • czynna obsługa (tworzenie, koordynacja, realizacja) w zakresie social mediów (Fb, Instagram, Tik Tok, Ytb)

  • optymalizacja zmiany oraz pozycjonowanie ads, sea strony internetowej

  • tworzenie grafik

  • nagrywanie materiału do social mediów (foto, video), pozyskiwanie w/w od działu handlowego i aplikacyjnego firmy

  • aktualizacja strony internetowej w zakresie treści, grafik (znajomość Wordpressa)

  • planowanie contentu wraz z działem handlowym firmy w oparciu o strategię marketingową oraz plany marketingowe

  • moderacja kont w social mediach

  • analiza rynku i konkurencji w ramach badań marketingowych

  • koordynacja i obsługa dokumentacji w zakresie dotacji programów termomodernizacyjnych (wewnątrz firmy oraz firm kooperujących)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w marketingu poparte referencjami, szkoleniami, wiedzą praktyczną etc

  • znajomość narzędzi biznesowych Meta (menedżer firmy, menedżer reklam), GoogleAnalytics, Google Ads

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole, samodzielność oraz kreatywność

  • wiedza na temat technik badania rynku

  • mile widziana znajomość specyfiki branży

  • mile widziane umiejętności informatyczno-techniczne: znajomość Canvy i innych narzędzi pomocnych w tworzeniu contentu do SM, np. Cupcat, Inshot, Splice, chatGPT, Captions.ai

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu

  • wybiórcza możliwość pracy zdalnej

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • duży zakres samodzielności w realizacji zadań

Klauzula RODO

Administratorem Państwa danych osobowych jest Salus Expo sp.zo.o. 10-418 Olsztyn, ul. Przemysłowa 4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez okres jej obowiązywania, a po jej zakończeniu przez czas niezbędny dla dochodzenia ewentualnych praw i roszczeń. Salus Expo zapewnia spełnienie wszystkich moich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO), tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia moich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawa do wycofania złożonej zgody i wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912820493