2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Grunwald
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds marketingu / social media Poznań

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Specjalista ds. social media w dziale marketingu. Praca w Poznaniu w Akademii Osteopatii przy ulicy Marcelińskiej.

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, nie bój się aplikować! Budujemy różnorodny zespół i poszukujemy talentów, które razem z nami będą się rozwijać.

Wymagania:

/doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok

/doświadczenie w przygotowywaniu tekstów marketingowych (strony www, social media, mailing, katalogi, ulotki itp.)

/mile widziana znajomość zasad SEO w obszarze tworzenia treści,

/bardzo dobra znajomość gramatyki oraz zasad pisowni,

/samodzielność i rzetelność w realizacji zadań,

/umiejętność tworzenia kreatywnego i na czasie contentu do mediów społecznościowych,

/doświadczenie w pracy z grafikami, video creatorami, w obsłudze programów graficznych (np. pptx, Canva),

/znajomość formatów reklamowych jakie są na Instagramie, Facebook i znajomość tworzenia treści zgodnie ze specyfikacją,

/doświadczenie w pozyskiwaniu wartościowego ruchu na stronę www oraz konwertowaniu go na leady,

/znajomość programów pakietu Ms Office,

/umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność, lekkie pióro

/realizacja strategii marketingowej firmy - prowadzenie kampanii marketingowych firmy oraz bieżąca współpraca z działem sprzedaży oraz zarządem firmy,

Zakres obowiązków:

/planowanie i prowadzenie efektywnych komunikacji w Social Media (FB, Instagram),

/analiza własnych działań, wyciąganie wniosków,

/planowanie i koordynacja wspólnie z partnerskimi agencjami i pozostałymi specjalistami z działu marketingu angażujących treści zgodnych ze strategią komunikacji marki,

/współpraca w tworzeniu strategii, aktywacji social media i i nadzorowanie budżetu na digital marketing,

/tworzenie treści na social media, przygotowywanie posting plan.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 909664481