2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Zakopane
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu & social media manager - praca stacjonarna

Wynagrodzenie

30 - 33 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jesteś z Podhala i masz już dość monotonnej pracy?

Idealnie! Szukamy kreatywnej osoby do pracy w biurze.

Praca stacjonarna w Zakopanem - pn - pt po 8 h - wolne weekendy

Czym będziesz się zajmować?

  • prowadzeniem social mediów (facebook, instagram itp)

  • okazyjnym wprowadzeniem cen do systemu rezerwacyjnego

  • współtworzeniem (z działem marketingowym) kampanii marketingowych dla obiektów hotelowych i nieruchomości

  • podstawową edycją treści na stronach internetowych

  • opieką nad wizytówkami google

  • monitorowaniem konkurencji i ich polityki cenowej oraz innych działań

  • różnymi zadaniami marketingowymi

Czego oczekujemy?

  • podstawowej wiedzy związanej z marketingiem

  • umiejętności pracy w zespole

  • kreatywności

  • odpowiedzialności

  • dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

  • znajomość social mediów IG / FB

  • doświadczenie marketingowe

  • obsługa wordpress’a lub podobnego systemu CMS

Co oferujemy?

  • umowę o pracę.

  • pomoc przy wdrożeniu na stanowisko.

  • przyjazną atmosferę, w młodym zespole.

  • kursy i szkolenia dostosowane do potrzeb Twojego stanowiska.

  • sporo wyzwań - mamy nadzieję, że je lubisz.

Gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej firmie, z możliwością rozwoju.

Zapraszamy do wysyłania CV

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 909474747