2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Tomice
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu - PÓŁ etatu - LEDart - Producent Reklam

Wynagrodzenie

2 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalista ds. Marketingu w firmie LEDart - Producent Reklam

Poszukujemy ambitnej, otwartej i kreatywnej osoby do pracy w dziale marketingu - praca w biurze w Tomicach koło Wadowic.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem reklam LEDart z Tomic. Produkujemy i montujemy reklamy, oklejamy samochody, tworzymy elementy ze sklejki, wykonujemy wiele ciekawych i nietypowych realizacji:)

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy

- Zarządzanie treściami na stronie internetowej firmy w oparciu o system Wordpress

- Optymalizacja treści pod kątem SEO

- Tworzenie i publikacja treści na platformach social media, głównie Instagram i TickTick

- Monitorowanie i analiza wyników działań marketingowych

- Komunikacja z pracownikami w celu pozyskiwania materiałów do publikacji oraz zachęcanie ich do aktywnego udziału w działaniach marketingowych

- Tworzenie grafik i treści multimedialnych

- Dbanie o estetykę wizualną na stronach internetowych

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze marketingu

- Znajomość podstaw SEO

- Umiejętność edycji strony internetowej w systemie Wordpress

- Doświadczenie w prowadzeniu profili na platformach social media, w szczególności Instagram i TickTick

- Doskonała komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych

- Umiejętność tworzenia grafik i treści multimedialnych

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pół etatu (z możliwością przejścia na pełny etat w przypadku sprawdzenia się na stanowisku)

- Przyjazne środowisko pracy - praca w młodym i dynamicznym zespole

- Elastyczne godziny pracy

- Premia za wyniki pracy oraz premia świąteczna

- Finansowanie szkoleń i kursów

- Spotkania integracyjne

Lokalizacja: Tomice (34-100) - praca stacjonarna w biurze firmy LEDart.

Czekamy na Twoje zgłoszenie :)

Lokalizacja

Tomice,

Małopolskie

Małopolskie, Tomice
ID: 910979738