2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Białołęka
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu internetowego

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Warszawa – Białołęka

Zadania:

Koordynacja prac przy budowie nowego sklepu internetowego.

Wymagania:

  • minimum 6 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

Od Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie prowadzenia działań marketingowych i reklamowych w Internecie,

  • doświadczenie w optymalizacji stron pod kątem SEO

  • umiejętności optymalizowania tekstów zgodnie z zasadami SEO

  • znajomości aktualnych trendów w branży SEO oraz e-commerce,

  • znajomości: Google Analytics, Google Adwords, Google Search Console, Google Tag Manager, Facebook Menadżer, Semstorm, Google Merchant Center,

  • obsługi narzędzi do prowadzenia kampanii internetowych, konfiguracja kodów śledzących,

  • znajomość środowiska Idosell

  • rzetelności, skrupulatności, terminowości, umiejętności zarządzania czasem pracy,

  • zaangażowania w wykonywane zadania,

  • portfolio wdrożonych prac i rozwiązanych problemów,

W zamian za pracę na stanowisku oferujemy:

  • zlecenie/UoD/B2B - możliwość rozwoju i dalszej współpracy po wykonaniu zlecenia oraz umowę o pracę przy dalszej współpracy

Dodatkowymi autami będą:

  • referencje

Nie ma możliwości wyłącznie pracy zdalnej.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem olx.pl

Rozważymy również oferty współpracy z firmami.

Kandydatów prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych poniższych zapisów:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

 „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku poprzez wykorzystywanie fotografii cyfrowej zamieszczonej w moich dokumentach aplikacyjnych, przez w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 888663495