2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Gdynia
  7. Marketing - Chylonia
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu internetowego

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Szukamy doświadczonej osoby w zarządzaniu digital marketingiem. Jeśli potrafisz zaplanować, zrealizować i podsumować kampanie reklamowe to właśnie Ciebie szukamy do rozwoju sklepu internetowego www.damizabawki.pl

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienne kontrolowanie realizacji zamówień w sklepie internetowym damizabawki.pl
  • Planowanie i realizacja strategii działań informacyjnych i promocyjnych w mediach społecznościowych
  • Dbałość o aktualność oferty w kanale online
  • Podstawowa optymalizacja SEO kart produktowych
  • Projektowanie banerów i publikacja treści na stronie www.damizabawki.pl
  • Realizacja kampanii reklamowych online – samodzielnie oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami
  • Tworzenie strategii rozwoju i wdrażanie działań zwiększających widoczność strony, optymalizacja pod kątem SEO - samodzielnie oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami
  • Tworzenie landing page do kampanii sprzedażowych
  • Realizowanie personalizowanych kampanii z wykorzystaniem narzędzi marketing automation
  • Analiza skuteczności kampanii i raportowanie wyników
  • Rekomendacje rozwoju esklepu w zakresie nowych funkcjonalności, UX
  • Wsparcie sprzedaży B2B poprzez prezentacje produktów w czasopismach i portalach branżowych
  • Projektowanie materiałów POS wspierających sprzedaż produktów w dziale B2B

Nasze wymagania:

  • "Lekkie pióro" - tworzenie tekstów marketingowych (opisy produktów, content na stronę internetową, social media, pisanie tekstów do landing page i wpisów blogowych)
  • Dobra znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-kampanii
  • Znajomość programów graficznych: CorelDraw, Photoshop
  • Znajomość narzędzi Marketing Automation
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów
  • Doświadczenie w obsłudze systemu Idosell i Edrone będzie dodatkowym atutem

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Oferujemy stabilną pracę w rozwijającej się firmie (DAMI już od 21 lat działa w branży zabawek)
  • Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • Jeśli dołączysz do naszego zespołu otrzymasz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Pracownicy otrzymują możliwość zakupów w naszym sklepie na preferencyjnych warunkach
  • Oferujemy bonusy świąteczne

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 740517852