2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Gdańsk
  7. Marketing - Oliwa
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu i Social Media w Serwisie Apple i-SRC Oliwa

Wynagrodzenie

3 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma i-SRC / zajmująca się serwisowaniem sprzętu apple , poszukuje pracownika na stanowisko specjalista / specjalistka ds. marketingu/reklamy, którego głównym zadaniem będzie obsługa mediów społecznościowych oraz obsługa klienta w nowej siedzibie w Centrum Handlowe Oliwa "CH Oliwa" Gdańsk Aleja Grunwaldzka 309, 80-309 Gdańsk

Wymagania:

- znajomość marketingu internetowego

- znajomość sprzętu Apple w tym systemów OSX oraz iOS, - zdolności manualne, mile widziane doświadczenie pracy w serwisie GSM lub serwis komputerowy lub też osoba która chciała by rozwijać się w tym właśnie kierunku i nauczyć się podstawowych usług serwisowych jak naklejanie szyb ochronnych, wymiana baterii i LCD

- dobra znajomość języka angielskiego

- zaangażowanie

- sumienność

- uczciwość

- dyspozycyjność

- punktualność

Obowiązki:

- prowadzenie mediów społecznościowych, w tym Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn, Tik Tok, itp.

- obsługa klienta w nowej siedzibie w Gdańsku - Oliwie, przyjmowanie i wydawanie sprzętu

- udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej marki oraz budowanie rozpoznawalności marki;

- przygotowywanie koncepcji kreatywnych oraz akcji promocyjnych

- tworzenie akcji i promocji

- rozwój aktualnych kanałów komunikacji i promocji oraz szukanie nowych możliwości promowania produktu

-udział w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;

- budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów;

- tworzenie grafik, tekstów i materiałów - diagnozowanie oraz serwisowanie sprzętu apple, główne iphone w zakresie drobnych podstawowych napraw takich jak wymiana wyświetlacza, baterii, kopiowanie danych ( poważniejsze naprawy wykonywane są w naszym głównym serwisie) - dbanie o czystość miejsca pracy; - obsługa klienta

- praca 5 dni w tygodniu 8h dziennie

- dbanie o wizerunek firmy Oferujemy: Oferujemy zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę, Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej; Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie), uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności; Przyjazną atmosferę, rozwój zawodowy.

CV proszę wysłać na adres biuroMAŁPAi-src.pl lub złożyć osobiście w siedzibie naszej firmy.

Na dole CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania - zgodnie z przepisami ww. ustawy, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 904074523