2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Trojanów
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu i Reklamy z pasją i doświadczeniem

Lokalizacja

Trojanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Farma Iluzji, jeden z wiodących edukacyjnych parków rozrywki w regionie położony w Mościskach (gmina Trojanów) poszukuje dynamicznego, energicznego i pełnego inicjatywy Specjalisty ds. marketingu i reklamy z doświadczeniem.

Chcesz być częścią magicznego zespołu, który tworzy niezapomniane wrażenia dla naszych gości? Masz doświadczenie w projektowaniu kampanii marketingowych, budżetowaniu, znasz w praktyce różnego rodzaju formy promocji i reklamy, masz w sobie pasje i nieszablonowe myślenie, a także posiadasz umiejętności potrzebne do kierowania samodzielnym i kreatywnym działem?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie strategii marketingowej oraz planów działań promocyjnych zgodnie z celami i strategią rozwoju firmy.

  • Koordynacja zespołem ds. marketingu i reklamy, zapewnienie efektywnego działania oraz rozwijanie umiejętności pracowników.

  • Zarządzanie budżetem marketingowym, kontrola kosztów oraz ocena zwrotu z inwestycji w kampanie reklamowe i promocyjne.

  • Koordynacja działań z zakresu marketingu internetowego, w tym kampanii reklamowych online, SEO, SEM, oraz mediów społecznościowych.

  • Analiza rynku, trendów oraz zachowań konsumentów w celu dostosowania strategii marketingowej i promocyjnej.

  • Tworzenie i nadzorowanie produkcji materiałów marketingowych, w tym reklam, banerów, broszur, prezentacji, oraz treści na stronie internetowej.

  • Organizacja i udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach oraz eventach promocyjnych.

  • Monitorowanie i ocena skuteczności działań marketingowych oraz przygotowanie raportów i analiz dla zarządu firmy.

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, działami PR, oraz innymi partnerami zewnętrznymi w celu realizacji celów marketingowych.

  • Ciągłe doskonalenie i rozwijanie strategii marketingowej z uwzględnieniem nowych trendów i technologii oraz reagowanie na zmiany na rynku.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu marketingu, promocji i PR.

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

  • Kreatywności i zdolności do generowania innowacyjnych pomysłów.

  • Umiejętności analitycznych i zdolności do podejmowania decyzji opartych na danych.

  • Wykształcenia wyższego związane z marketingiem, zarządzaniem lub komunikacją.

  • Pozytywnego podejścia i zorientowania na osiąganie celów.

  • Znajomości najnowszych trendów i narzędzi marketingowych.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, które inspiruje do tworzenia nowatorskich kampanii reklamowych i promocyjnych.

  • Umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B.

  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Oczekujemy:

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz być częścią naszego ekscytującego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres email: HR[at]farmailuzji.pl z tematem "Aplikacja – Specjalista ds. marketingu i reklamy".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

 Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć magiczne doświadczenia dla naszych gości!

Lokalizacja

Trojanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Trojanów
ID: 915671872