2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Katowice
  7. Marketing - Koszutka
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu i obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Adwokacka w Katowicach, zatrudni Specjalistę ds. marketingu i obsługi klienta:

Opis stanowiska:

-  kreowanie wizerunku zgodnie z etyką zawodów prawniczych

-  obsługa mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, TikTok)

-  zarządzania stroną internetową, w tym publikowanie artykułów prawniczych (obsługa WordPress)

-  copywriting - tworzenie tekstów na strony internetowe, tworzenie harmonogramów i przygotowywanie postów w mediach społecznościowych

-  współpracy z mediami (umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania relacji)

-  kreatywne opracowywanie materiałów PR (obsługa Canva)

-  kontakt z klientem, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Kancelarii

-  dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz sprawną komunikację wewnątrz firmy

-  odbieranie i wysyłanie poczty

 - obsługa urządzeń biurowych

-  wsparcie administracyjne pozostałych pracowników biura

Czego oczekujemy:

- zacięcia marketingowego

- wysokiego poziomu etycznego, kultury osobistej i życzliwości wobec koleżanek i kolegów

- kreatywności, umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

- umiejętności pracy w zespole

- gotowości do ciągłego rozwoju i zdobywania nowych kompetencji

- podstawowej obsługi pakietu MS Office i programów graficznych

Mile widziane:

- umiejętność obsługi WordPressa

- znajomość podstawowych zagadnień prawnych

- umiejętności fotograficzne

- podstawowa wiedza na temat pozycjonowania stron internetowych (SEO)

Co oferujemy:

- możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się sektorze prawnym

- pracę w zgranym, młodym zespole

- współpracę z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi na Śląsku

- przyjazną atmosferę

Pierwsza umowa zlecenie na 12 miesięcy. Po tym okresie, najlepszy kandydat ma możliwość kontynuacji pracy wedle preferencji na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 910282086