2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Swadzim
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu i Obsługi Klienta

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Obsługi Klienta, która będzie odpowiedzialna za skuteczne prowadzenie działań marketingowych oraz kreacje marki w sieci (70%) oraz obsługę klienta na różnych platformach (30%).

Zakres obowiązków:

  • Działania marketingowe:

    • Prowadzenie social media:

    • Tworzenie i publikowanie treści na platformach Instagram, Facebook oraz Shorts na YouTube.

    • Pomysłowe kreowanie treści wizualnych, zdjęć, grafik i nagranych materiałów.

    • Możliwość występowania jako twarz firmy w mediach społecznościowych (to nie jest warunek konieczny).

    • Koordynacja działań marketingowych:

    • Opracowywanie kalendarza marketingowego i zapewnienie jego realizacji.

    • Generowanie pomysłów na promocję i kampanie marketingowe.

    • Współpraca z grafikami oraz agencją marketingową.

    • Koordynacja działań z siecią afiliacyjną.

  • Obsługa klienta:

    Obsługa klientów na wszystkich dostępnych kanałach:

    • sklep,

    • Allegro (2 konta),

    • Erli,

    • eBay,

    • Kaufland,

    • eMag

      Zapewnienie profesjonalnej i skutecznej obsługi klienta telefonicznej i mailowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (dietetyka/suplementacja - mile widziane)

  • Język angielski - poziom komunikatywny

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze marketingu i obsługi klienta - mile widziane

  • Znajomość platform mediów społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube Shorts).

  • Kreatywność i umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów.

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów.

  • Umiejętność obsługi klienta i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej (do 2 dni w tygodniu).

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów i pasjonują Cię działania marketingowe oraz obsługa klienta, dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 917962886