2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Stary Wiśnicz
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu (event specialist)

Lokalizacja

Stary Wiśnicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Dołącz do nas! Twoje obowiązki na stanowisku specjalisty ds. event marketingu to:

  • Zarządzanie i organizowanie wydarzeń/eventów/ targów oraz webinarów

  • Przekształcanie celów biznesowych w inspirujące i angażujące doświadczenia eventowe

  • Planowanie i utrzymywanie kalendarza wydarzeń pod kątem uczestnictwa, współuczestnictwa (z dystrybutorami)

  • Przygotowywanie networkingów, organizacja prelegentów oraz zamawianie materiałów i zaopatrzenia eventowego

  • Zarządzanie budżetem eventowym

  • Negocjowanie cen związanych z wynajmem powierzchni wystawienniczych, noclegów, przejazdów

  • Odbiór stoisk wystawienniczych od wykonawców zabudów targowych

  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia materiałów marketingowych i identyfikacji wizualnej wydarzenia, przy użyciu różnych kanałów, takich jak komunikacja wewnętrzna, kampanie, strona internetowa i media społecznościowe, aby upubliczniać i promować wydarzenie

  • Współpraca z grafikami oraz dostawcami zewnętrznymi i agencjami

  • Tworzenie raportów z wydarzenia zawierających najważniejsze punkty (dla kadry zarządzającej i uczestników)

  • Raportowanie wyników wydarzenia i sugestie dotyczące poprawy jego przyszłej organizacji

  • Rysowanie/projektowanie elementów stoisk wystawienniczych/ układów oraz kolorystyki

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu wydarzeniami jest konieczne

  • Doświadczenie w planowaniu, zarządzaniu i realizacji wydarzeń jest wymagane

  • Pasja do marketingu i komunikacji, potwierdzona co najmniej rocznym doświadczeniem

  • Zdolność do zarządzania wszystkimi aspektami logistyki eventowej, w tym budżetowaniem, zarządzaniem dostawcami oraz koordynacją na miejscu

  • Myślenie strategiczne w planowaniu wydarzeń i dostosowywanie ich do celów wydarzenia

  • Szerokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne (w tym moderowanie, zarządzanie interesariuszami i ustalanie oczekiwań)

  • Ponadprzeciętne umiejętności zarządzania projektami

  • Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami i negocjacji warunków

  • Kreatywność i innowacyjność w planowaniu, projektowaniu i realizacji wydarzeń

  • Zdolność do podróży. Czynne prawo jazdy kat. B

  • Komfort w pracy pod presją czasu

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane: podstawowa znajomość programów do projektowania 3D np. pCon.planner, SketchUp, Blender

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku

  • Długoterminową współpracę

  • Dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Elastyczny czas pracy

  • Brak dress-code’u

  • Pracę stacjonarną w Wiśniczu k/Bochni

Aplikuj już teraz! CV prześlij na adres: praca[at]igloo.pl

Lokalizacja

Stary Wiśnicz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Wiśnicz
ID: 910791382