2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Stare Miasto
rekrutacja.humancraft
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Poszukujemy pasjonata marketingu, który dołączy do naszego zespołu jako Specjalista ds. Marketingu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie i realizację strategii marketingowych, tworzenie angażującej treści oraz rozwijanie naszej marki na rynku. Oczekujemy, że kandydat będzie wykazywał kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do efektywnej komunikacji.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych w celu promocji usług firmy.

  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi w różnych kanałach, w tym online i offline.

  • Tworzenie i redagowanie treści marketingowych, takich jak artykuły, materiały promocyjne, treści na stronie internetowej.

  • Analiza danych rynkowych i trendów oraz dostosowywanie strategii marketingowych na ich podstawie.

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi i innymi podmiotami z obszaru marketingu) w celu realizacji planów komunikacji marek w mediach społecznościowych.

  • Monitorowanie wyników działań marketingowych i przygotowywanie raportów.

  • Kreowanie kontentu w mediach społecznościowych oraz ich obsługa (Facebook, Instagram, YouTube, Linkedin, wizytówka Google).

Wymagania stanowiska

  • Znajomość narzędzi i technik marketingowych, takich jak SEO, SEM, content marketing, oraz social media marketing.

  • Dobra znajomość systemów reklamowych Google Ads /Meta/TikTok/Linkedin.

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz redakcyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

  • Kreatywność, innowacyjność oraz zdolność do szybkiego uczenia się.

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego, polskiego i angielskiego w mowie i piśmie, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Praca biurowa z wygodnym położeniem w samym sercu miasta.

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy.

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909698373