2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Warmińsko-mazurskie
  6. Marketing - Kromerowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Kromerowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czterogwiazdkowy Hotel Azzun Orient&SPA w Kromerowie poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kreatywnej komunikacji w social media: planowanie, aktualizacja i tworzenie contentu

  • Wsparcie w przygotowaniu planów komunikacji w mediach społecznościowych.

  • Koordynacja przygotowania treści (wideo, animacji i grafik statycznych) oraz zapewnienie terminowej publikacji

  • Planowanie i organizacja wszelkiego rodzaju materiałów marketingowo-promocyjnych wg wymagań brandu

  • Zarządzanie i obsługa strony www, w tym aktualizacja treści, kreowanie i redagowanie contentu, w tym także wersji językowych

  • Przygotowywanie materiałów foto-video na potrzeby strony www

  • Monitorowanie i raportowanie efektywności komunikacji w mediach społecznościowych oraz aktywności konkurencji wraz z rekomendacjami

  • Poszukiwanie kreatywnych sposobów promocji i tworzenie planu rozwoju social media hotelu

  • Poszukiwanie nowych kierunków promocji i inicjatyw marketingowych

  • Planowanie i realizacja działań marketingowo-promocyjnych hotelu, w tym współpraca z dostawcami i podwykonawcami

  • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych i wizerunkowych

  • Tworzenie prezentacji dotyczących bieżących działań i projektów marketingowych

  • Planowanie i koordynacja eventów specjalnych i wydarzeń w hotelu

  • Realizacja działań zgodnie z założonym budżetem.

Nasze wymagania

  • Otwartość na nowe wyzwania, umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista i samodyscyplina;

  • Swobodne poruszanie się środowisku MS Office

  • Doświadczenie w przygotowywaniu tekstów marketingowych oraz grafik (strony www, social mediach, mailing, katalogi, ulotki itp.)

  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu

  • Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów, realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dokładność i sumienność w działaniu oraz inicjatywa i skuteczność w działaniu;

  • Gotowość na poszerzanie swojej wiedzy;

  • Preferowane doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Chęci rozwoju

  • Kreatywności i otwartości na nowe pomysły

    Mile widziane

  • Ukończone studia kierunkowe

  • Znajomość rynku i branży

  • Szkolenia z zakresu – marketingu, sprzedaży, komunikacji

  • Znajomość programów graficznych w podstawowym zakresie

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Karty sportowe dla pracowników (FitProfit)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracę w młodym, dynamicznym i uśmiechniętym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Kromerowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kromerowo
ID: 904950306