2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Gdynia
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Cześć!

Jesteśmy agencją marketingową 360°, istniejemy już od ponad 12 długich lat i ciągle się rozwijamy. Dziś nasz zespół to dziś niemal 20 osób. W swoim zespole mamy naprawdę świetnych ludzi i fantastycznych ekspertów w swojej dziedzinie.

Jesteśmy w 99% sfokusowani na ciągle rozwijającym się rynku healthcare ze szczególnym uwzględnieniem sektora dental.

Pracujemy z topowymi klinikami w Polsce oraz z wiodącymi producentami sprzętu ze Szwajcarii, Hiszpanii, Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

Ogromna wartość jaką udało nam się stworzyć przez lata, to fakt, że większość naszych relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i z klientami jest partnerska i wyjątkowo przyjazna. Na co dzień chcemy, aby cokolwiek co jest efektem naszej pracy dla każdego nas było prawdziwym powodem do dumy i żeby czerpać z tego prawdziwą satysfakcję.

www.rebelartistry.com

Kogo szukamy:

Szukamy świetnie zorganizowanej, kreatywnej osoby, która biegle porusza się w tematach marketingu. Osoby, która posiada ogólną wiedzę w szerszym spektrum działań online. Osoby która zwinnie "łaczy kropki" jesli chodzi o media społecznościowe oraz web.

Zależy nam na dynamiczej i skrupulatnej osobie, która ma doświadczenie na podobnym stanowisku, posiada umiejętności i wiedzę, tak aby płynnie podjąć współpracę zarówno z klientami jak i ze specjalistami w naszej agencji.

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • Planowanie i publikacja contentu stworzonego wraz z grafikami i filmowcami

  • Nadzór nad pracam webowymi i wprowadzanie drobnych zmian na stronach www naszych klientów

  • Koordynowanie i moniotorowanie kampanii działających online

  • Tworzenie treści pisanych na potrzeby socielmediów oraz webu

  • Kontakt z klientami i koordynacja działań wewnątrz firmy

  • Współpraca z osobami zajmującymi się performance marketingiem, grafiką i montażem video

  • Tworzenie stories/relacji oraz rolek z poziomu smartfona

  • Realizacje fotograficzne i filmowe u klientów wraz z naszymi specjalistami

Aby sprawnie poruszać się w powyższych zadaniach musisz posiadać następujące umiejętności:

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami marketingowymi online

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej w oparciu o kalendarz i CRM

  • Niezbędna jest znajomość angielskiego oraz prawo jazdy kat.B

  • Biegła obsługa komputera i praca w smartfonie

  • Samodzielność/a, zaangażowanie i proaktywność

  • Doskonałe poruszanie się w  programach typu CRM i MS Office

Lokalizacja: Gdynia Centrum (praca stacjonarna)

Tryb pracy: 1/1 etatu

Zatrudnienie: Umowa o pracę/B2B

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 904214610