2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lokalizacja: Warszawa Włochy Zadania:
  • Realizacja strategii marketingowej i eventowej na żywo oraz koncepcji eventowych
  • Wdrażanie strategii promocji sprzedaży, koordynowanie koncepcji promocji sprzedaży
  • Odpowiedzialność za planowanie wydarzeń, promocji sprzedaży i programów lojalnościowych na poziomie regionalnym
  • Wspieranie lokalnych zespołów w przygotowaniu i realizacji wydarzeń i programów lojalnościowych, punkt kontaktowy w kwestiach zgodności
  • Odpowiedzialność za wdrażanie, realizację i raportowanie Media Planu
  • Współpraca i koordynacja projektów z projektantem graficznym i programistą Front-End
  • Ścisła współpraca z centralnym zespołem marketingu na żywo
  • Lokalnie: przygotowanie treści strony internetowej, administracja strony internetowej
  • Przygotowywanie zapotrzebowań zakupowych w SAP
  • Raportowanie działań
Wymagania:
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane wykształcenie – marketing, ekonomia
  • Doświadczenie w procesie budżetowania i planowania
  • Mile widziana znajomość rynku części zamiennych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych (SAP min. podstawowe umiejętności)
  • Otwarty umysł, nieszablonowe myślenie, gotowość do wyzwań i zmian
  • Dobre umiejętności prezentacji
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego – poziom B2/C1
  • Język rosyjski będzie dodatkowym atutem
  • Silne poczucie odpowiedzialności
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji medialnej
Oferta:
  • Umowa o pracę tymczasową na czas określony z atrakcyjnymi warunkami finansowymi i premią
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole
  • Realny wpływ na portfolio produktów
  • Otwartość na wdrażanie pomysłów
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Praca w trybie hybrydowym – obowiązkowe 2 dni pracy w biurze po okresie wdrożenia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Tel. kontaktowy: 69*******20. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 915235436