2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Bronowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej (OZE). Obecnie spalane paliwa takie jak węgiel, ropa czy gaz w znacznym stopniu zatruwają naszą planetę. Emisja CO2 w Polsce jest najwyższa od 20 lat, dlatego naszą misją i celem jest stworzenie Polski bez smogu i węgla! A to wszystko dzięki energii słonecznej.

Copernic stawia na kompleksowe działanie od projektu, przez budowę, po sprzedawanie energii. Aby to osiągnąć, w ramach Grupy Copernic, działa Copernic Design Studio, Copernic PPA oraz Copernic GO. Grupa ma jeden cel, jakim jest suwerenność energetyczna, ale każda ze spółek realizuje inny jego obszar. Jedna firma projektuje, inna buduje, a jeszcze inna sprzedaje energię. Za projekt, cały proces administracyjny i budowę farm odpowiada Copernic Design Studio. W ramach PPA spółka kontraktuje zieloną energię dla firm oraz zapewnia własne źródło OZE, jakim jest farma PV, poza lokalizacją przedsiębiorstwa. Copernic GO to spółka, która realizuje swoje kompetencje w obszarze elektromobilności.

W Copernicu stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą chcieli zrewolucjonizować różne dziedziny naszego życia. Naszym napędem są ludzie. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Tworzymy angażujące środowisko, w którym wspólnie mierzymy się z codziennymi wyzwaniami. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian.

Jeśli chcesz, być częścią dużego, istotnego i co najważniejsze, zmieniającego świat projektu, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

Wraz z rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, ul. Przybyszewskiego 56

Jakie będą Twoje zadania?

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej i wizerunkowej firmy, dostosowanych do jej celów biznesowych.

  • Zarządzanie komunikacją zewnętrzną i budowanie silnych relacji z partnerami biznesowymi.

  • Tworzenie angażujących treści do mediów społecznościowych, artykułów prasowych i innych materiałów marketingowych.

  • Nadzór nad procesem tworzenia materiałów graficznych firmy, dbając o spójność wizerunkową.

  • Monitorowanie mediów i reagowanie na bieżące wydarzenia wpływające na wizerunek firmy.

  • Współpraca z Zarządem i innymi działami firmy w celu osiągania wspólnych celów.

  • Prowadzenie akcji marketingowych na terenie kraju i promowanie działalności spółki wśród lokalnych społeczności.

  • Przygotowywanie różnego rodzaju materiałów reklamowych, komunikacyjnych i promocyjnych.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Ugruntowaną wiedzę z zakresu marketingu i komunikacji zewnętrznej/PR.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie.

  • Umiejętność strategicznego myślenia i analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów.

  • Odpowiedzialność, proaktywność i wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji z ludźmi.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Co oferujemy?

Aby nasza współpraca przebiegała na jasnych i komfortowych dla obu stron warunkach zapewniamy:

  • Pracę w środowisku startupowym z dużą niezależnością,

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, B2B,

  • Wdrożenie do pracy — lubimy dzielić się wiedzą,

  • Możliwość pracy przy ciekawych i ciągle rozwijających się projektach,

  • Przyjazną atmosferę pracy z bardzo dużą dozą humoru,

  • Szerokie perspektywy awansu: od stażysty po Team Leadera - wszystko zależy od Ciebie!

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, refundację okularów, program poleceń pracowniczych, drużyny sportowe, inicjatywy dobroczynne,

  • Nieszablonowe integracje: grille, gry planszowe - zawsze jest coś nowego!

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 913015255