2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podkarpackie
  6. Marketing - Mielec
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. MARKETINGU

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GPPH S.C. jest wiodącym producentem stołów spawalniczych i oprzyrządowania. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Od początku kierujemy się mottem "Firmę tworzą ludzie".

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Specjalisty ds. marketingu

Opis stanowiska:

  • Obsługa mediów społecznościowych firmy (Facebook, Instagram, LinkedIn)

  • Pomoc przy realizacji eventów

  • Wsparcie działu handlowego w codziennej pracy

  • Monitorowanie rynku (aktualne trendy, konkurencja)

  • Inicjowanie nowych działań i aktywności online oraz offline

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość kanałów social media, w szczególności Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube i TikTok

  • Umiejętność komunikacji pisemnej i werbalnej

  • Rozwinięty zmysł estetyczny, kreatywność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania

  • Dobra znajomości j. angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Merytoryczne wsparcie ze strony zgranego zespołu

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Benefity MultiSport, LuxMed - 100% refundacji oraz ubezpieczenie grupowe

Do aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 912108967