2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Piła
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Corsanie wierzymy, że sukces leży w innowacyjności, jakości i kreatywności naszych produktów, które każdego dnia upiększają łazienki naszych klientów. Obecnie poszukujemy pasjonata marketingu, który dołączy do naszego zespołu jako Specjalista ds. Marketingu. Jeśli jesteś kreatywną osobą, która potrafi myśleć strategicznie i pragnie mieć realny wpływ na rozwój marki, to jest to miejsce dla Ciebie. Zapewniamy dynamiczne środowisko pracy, pełne wyzwań oraz możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów. Jeżeli chcesz dołączyć do firmy, która ciągle się rozwija i stawia na innowacyjne rozwiązania, czekamy na Twoją aplikację. Dołącz do naszego zespołu i razem budujmy przyszłość branży armatury łazienkowej!

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii marketingowej produktów w ramach działów sprzedaży.

  • Przygotowywanie akcji promocyjnych wspierających sprzedaż.

  • Nadzór nad kampaniami reklamowymi prowadzonymi przez agencję.

  • Copywriting i zarządzanie treścią.

  • E-mail marketing.

  • Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję, w tym analiza produktowa.

  • Reprezentacja firmy na targach i eventach branżowych.

  • Współpraca z projektantami w zakresie wizualizacji, plików 3D.

Nasze wymagania

  • Kreatywność, komunikatywność oraz inicjatywa.

  • Znajomość aplikacji i narzędzi do public relations oraz wiedza na temat technik badania rynku i specyfiki branży.

  • Umiejętność współpracy z działami sprzedaży w ramach opracowywania materiałów reklamowych.

  • Znajomość programów graficznych – mile widziany Corel, Photoshop.

  • Umiejętność tworzenia opisów produktów, materiałów handlowych.

  • Umiejętność tworzenia krótkich materiałów wideo

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CORSAN w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko w myśl regulacji prawnych dotyczących RODO.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 910515121