2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podlaskie
  6. Marketing - Białystok
  7. Marketing - Młodych
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Białystok, Młodych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • wsparcie handlu w promowaniu dystrybuowanych marek

  • tworzenie koncepcji marketingowych, reklam, działań PR, zgodnych z polityką marketingową firmy

  • tworzenie i edycja stron internetowych www

  • bieżąca obsługa i optymalizacja kampanii Google Ads

  • analiza statystyk sklepu (m.in. Google Analitycs) w celu poprawienia sprzedaży

  • pisanie artykułów z newsami branżowymi

  • optymalizacja treści pod kątem SEO

  • wprowadzanie specyfikacji nowych produktów do internetowej bazy sklepu

  • współpraca z prasą i recenzentami