2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Wilanów
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Prestiżowa klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic to miejsce w którym zdrowie i estetyka łączą się w harmonii, a nowoczesne technologie spotykają się z elegancją i profesjonalizmem. Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. marketingu, który dołączy do naszego zespołu, aby nieprzerwanie kształtować wizerunek marki oraz identyfikować nowe możliwości rozwoju w obszarze marketingu.

Zakres obowiązków:

Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej.

Monitorowanie aktualnych trendów branżowych.

Identyfikacja potencjalnych możliwości marketingowych (w tym marketing lokalny).

Tworzenie spójnego wizerunku marki.

Planowanie i realizacja kampanii reklamowych, promocyjnych i eventów.

Przygotowywanie regularnych raportów.

Oczekiwania:

Umiejętność planowania i realizacji strategii marketingowej.

Umiejętność tworzenia treści promocyjnych.

Doświadczenie w zarządzaniu projektami promocyjnymi.

Zdolność myślenia poza utartymi schematami, kreatywność.

Zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

Pracę w nowoczesnym i dynamicznym środowisku.

Przestrzeń do kreowania i realizowania własnych pomysłów.

Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Aplikując na powyższe stanowisko prosimy o dołączenie listu motywacyjnego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 858708999