2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podlaskie
  6. Marketing - Białystok
  7. Marketing - Nowe Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma i4-Mobile Sp. z o.o. sp. k. działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Należymy do strategicznych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce.

Obecnie do naszego biura w Białymstoku poszukujemy:

Specjalistę ds. marketingu

Opis stanowiska

•         Planowanie kampanii marketingowych

•         Przygotowywanie akcji promocyjnych

•         Koordynowanie działań w social mediach

•         Udział w procesie tworzenia i aktualizowania materiałów reklamowych

•         Koordynowanie procesu zgłaszania i rozliczania akcji marketingowych

•         Aktualizacja danych na stronie WWW

•         Raportowanie działań promocyjno-reklamowych

•         Pomiar skuteczności prowadzonych akcji marketingowych

•         Współpraca z agencjami marketingowymi i innymi podwykonawcami

Wymagania

•         Minimum dwa lata doświadczenia w realizacji podobnych działań

•         Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu projektów marketingowych

•         Dobra organizacja pracy, kreatywność

•         Wysokie zdolności interpersonalne

•         Sprawne poruszanie się w social mediach

•         Znajomość MS Office

•         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

•         Mile widziana orientacja w temacie SEO, Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics

•         Mile widziana znajomość programów graficznych oraz video

•         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

•         Stabilne zatrudnienie

•         Pracę w strukturach prężnie rozwijającej się firmy

•         Niezbędne narzędzia pracy

•         Możliwości rozwoju.

Aplikacje (CV ze zdjęciem z klauzulą o ochronie danych osobowych) proszę wysyłać poprzez kliknięcie „Aplikuj”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 746581230