2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podlaskie
  6. Marketing - Białystok
  7. Marketing - Starosielce
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Górna Półka, renomowana polska marka meblowa, specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych produktów wnętrzarskich i dynamicznie rozwija swoją pozycję na rynku. Aktywnie budujemy naszą obecność cyfrową i utrzymujemy widoczność poprzez uczestnictwo w targach branżowych na terenie całej Polski. W związku z naszym planem ekspansji na rynki międzynarodowe, poszukujemy kreatywnego Specjalisty ds. Marketingu do wsparcia naszego zespołu. Oczekujemy, że kandydat na to stanowisko będzie odpowiedzialny za planowanie, koordynację i wykonanie strategii marketingowych. Dodatkowo, ważne jest dla nas rozwijanie kompetencji w zakresie mierzenia efektów kampanii oraz kreatywności w komunikacji - planujemy w tym celu szereg szkoleń. Kluczowe jest również biegłe posługiwanie się językiem angielskim, aby efektywnie wspierać naszą ekspansję na rynki zagraniczne.

Obowiązki:

  • Tworzenie content planów i harmonogramów publikacji na platformach takich jak Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok, YouTube.

  • Współtworzenie i koordynacja tworzenia angażujących treści, w tym blogów, podcastów, mailingów, i newsletterów.

  • Przygotowywanie i wysyłka newsletterów, a także moderacja kanałów w mediach społecznościowych.

  • Identyfikacja wartościowych influencerów na (home, design, lifestyle) na rynku polskim i zagranicznym. Współpraca z influencerami, którzy autentycznie rezonują z wartościami i estetyką marki. Nawiązywanie relacji z influencerami, które przynoszą wzajemne korzyści i są zgodne z etyką i wartościami marki.

  • Zapewnienie zgodności i spójności komunikatu marki przez influencerów, co jest istotne dla utrzymania spójnego wizerunku firmy.

  • Zarządzanie kampaniami z influencerami, uwzględniając ich zasięg i zaangażowanie oraz koszty. Ocena ROI (zwrotu z inwestycji) z działań influencerów.

  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i dostosowywanie strategii, aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

  • Wsparcie w bieżących działaniach marketingowych firmy, w tym w organizacji wydarzeń branżowych, eventów oraz innych spotkań promujących markę.

  • Analiza danych związana z efektami kampanii reklamowych i raportami sprzedażowymi.

  • Praca z agencjami i narzędziami performance marketingowymi.

  • Wykorzystanie narzędzi AI do identyfikacji i analizy trendów w mediach społecznościowych.

  • Stosowanie narzędzi AI do analizy danych i mierzenia efektywności kampanii influencerów, co może znacząco usprawnić proces oceny skuteczności działań i ROI.

  • Wykorzystanie AI do personalizacji treści i kampanii,

  • Zastosowanie AI w automatyzacji niektórych aspektów komunikacji i zarządzania relacjami z influencerami,

  • Rozwijanie kompetencji w zakresie mierzenia efektów kampanii oraz kreatywności w komunikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

  • Bardzo mile widziane aby kandydat wykazywał się biegłością w języku angielskim, aby wspierać nasze działania na rynkach zagranicznych.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w marketingu, kreacji lub PR, z naciskiem na praktyczne umiejętności w tych dziedzinach.

  • Umiejętność tworzenia kreatywnych treści, zarówno pisemnych, jak i wizualnych, dostosowanych do różnych platform i odbiorców.

  • Praktyczna znajomość social mediów, w tym zdolność do efektywnego wykorzystania różnych platform (Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok, YouTube) dla celów marketingowych.

  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych i ich wykorzystania w tworzeniu skutecznego contentu, który wspiera cele biznesowe firmy.

  • Zacięcie copywriterskie – oczekujemy od kandydata zdolności do tworzenia lekkiej, angażującej i przemyślanej komunikacji. Kandydat powinien wykazywać się nie tylko kreatywnością, ale także wysokim poziomem empatii i zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań różnych grup odbiorców. Istotna jest umiejętność swobodnego mówienia o marce, przy jednoczesnym zachowaniu wyczucia tonu i stylu dostosowanego do specyfiki każdego kanału komunikacji i grupy docelowej. Oczekujemy umiejętności kreowania treści, które budują pozytywny wizerunek marki, jednocześnie będąc spójnymi z jej wartościami i misją.

  • Podstawowa umiejętność korzystania z programów graficznych, takich jak pakiet Adobe, Figma lub Canva. Firma zapewnia wsparcie graficzne, ale oczekuje się pewnego poziomu samodzielności w tym zakresie.

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego zarządzania projektami, z zachowaniem terminowości i uwzględnieniem priorytetów.

  • Proaktywność i komunikatywność, ważne w pracy zespołowej oraz w budowaniu relacji z klientami i partnerami.

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych i angażujących reelsów, które będą odzwierciedlały wartości i estetykę marki, szczególnie na platformach takich jak Instagram i TikTok.

  • Znajomość narzędzi marketing automation, w tym umiejętność ich efektywnego wykorzystywania do planowania i realizacji kampanii marketingowych, personalizacji treści oraz zarządzania bazami danych klientów.

  • Zainteresowanie sztuką, wzornictwem oraz architekturą, co jest ważne w kontekście zrozumienia i przekazywania wartości estetycznych marki Górna Półka. Kandydat powinien wykazywać się wyczuciem estetycznym i umiejętnością łączenia trendów artystycznych z komunikacją marketingową.

Oferujemy:

• Sprzyjające Twojemu rozwojowi środowisko pracy: Twój wkład i pomysły będą cenne i mają realny wpływ na rozwój naszej marki.

• Prywatna opieka medyczna: Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, oferując dostęp do prywatnej opieki medycznej.

• Program Multisport: Zachęcamy do aktywnego stylu życia, oferując dopłatę do karty Multisport ofetującej dostęp do szerokiej gamy obiektów sportowych i rekreacyjnych.

• Atrakcyjna polityka rabatowa na produkty Górna Półka i produkty naszych partnerów: Jako nasz pracownik, będziesz mógł korzystać z ekskluzywnych zniżek na nasze wysokiej jakości meble i produkty wnętrzarskie.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 920572698