2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Czarnków
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

PrintUp jest marką stworzoną dla profesjonalistów z branży poligrafii i reklamy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji i budowania relacji, PrintUp oferuje wyjątkową jakość obsługi, a koncentracja na rynku Profesjonalistów pozwala oferować najszerszy asortyment produktów, usług i rozwiązań Web-to-Print.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby do zespołu na stanowisku

Miejsce pracy: Czarnków

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie treści reklam i materiałów marketingowych

  • Opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych

  • Koordynacja bieżących aktywności związanych z promocją marki i produktów

  • Współpraca z podwykonawcami, agencjami reklamowymi

  • Zarządzanie pracą osób z działu graficznego

  • Raportowanie, tworzenie analiz, prognoz i rekomendacji w obszarze e-marketingu

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie)

  • Zainteresowanie marketingiem (szczególnie b2b) i chęć rozwoju w tym obszarze

  • Umiejętność redagowania tekstów, tzw. ”lekkie pióro”

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści)

  • Znajomość zakresu działań agencji reklamowych (kampanie atl, btl)

  • Poczucie estetyki

  • Samodzielność, kreatywność, pomysłowość

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 9:00)

  • Możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń

  • Dofinansowania do studiów

  • Szereg benefitów pracowniczych, m.in.: dofinansowanie do karnetów sportowych i biletów do kina,

  • Dostęp do platformy on -line do nauki języka angielskiego.

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 918953110