2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Kalisz
Dodane 06 maja 2024

specjalista ds. marketingu

Wynagrodzenie

5 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Marka Jump Planet poszukuje specjalisty ds. marketingu

Zakres obowiązków

  • Aktywny udział w planowaniu i realizacji kampanii i projektów promocyjnych nowej usługi i produktów na rynek.

  • Koordynację i realizację różnego rodzaju eventów (spotkania, imprezy promocyjne),

  • prowadzenie działań promocyjnych obiektu, w tym social media

  • Monitoring i analizę rynku oraz trendów marketingowych.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • Wykształcenia wyższego,

  • Znajomość zasad SEO w obszarze tworzenia treści,

  • Doświadczenie w organizacji różnego rodzaju eventów,

  • Bardzo dobra znajomość gramatyki oraz zasad pisowni w j. polskim.

  • Samodzielność i rzetelność w realizacji zadań,

  • Umiejętności wprowadzania nowych usług na rynek,

  • Znajomości najnowszych narzędzi i trendów marketingowych,

  • Kreatywności i umiejętności organizacji pracy własnej,

  • Komunikatywności, umiejętności nawiązywania relacji oraz prowadzenia negocjacji,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość realizacji pomysłów i podejmowania samodzielnych decyzji,

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 916505348