2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. Magazynowych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ:

  • zaangażowaną i chętną do pracy

  • gotową do pracy w systemie 06-14 i 14-22 ( stały grafik , wolne weekendy)

  • skrupulatną, dokładną, punktualną

  • posiadającą doświadczenie w logistyce magazynowej

  • która potrafi pracować w zespole

Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Obsługa programu magazynowego - Mile widziane doświadczenie WMS – PASS ( program do prowadzenia ewidencji towarów),

  • Prowadzenie ewidencji celnej – programy HUZAR, kontakt z Agencjami zewnętrznymi i wewnętrznymi,

  • Nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych - rozładunkiem oraz załadunkiem towarów oraz procesem pickingowego,

  • Sporządzanie raportów i zestawień w Excel oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz transportowej,

  • Bezpośredni Kontakt z klientem i spedytorami,

  • Dystrybucja produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce  - obsługa platformy Baselinker.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • pakiet świadczeń dodatkowych w 90% opłacany przez firmę (pakiet medyczny już od pierwszego dnia zatrudnienia ),

  • po okresie próbnym dostęp (Kafeteria benefitów do wyboru , pakiety sportowe, rozszerzone medyczne), Ligentia University - dostęp do szkoleń online dla każdego pracownika, wspólne świętowanie ważnych wydarzeń),

  • raz w tygodniu owoce dla wszystkich pracowników,

  • posiłki dla pracowników za 2 zł,

  • miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli.

Pamiętaj o RODO!

Aplikując do nas skopiuj i wklej do swojego CV poniższą klauzulę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na stanowisko Magazynier przez Ligentia Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 911947380