2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Warszawa
  7. Pozostałe w HR - Żoliborz
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. Legalizacji z Angielskim

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jako HR Motives Group jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą z ogromną pasją do nowoczesnych rozwiązań w obszarze RPO (Recruitment Process Outsourcing). Od lat stawiamy na innowacyjność i kompleksowe podejście do rekrutacji, skupiając się przede wszystkim na pozyskaniu pracowników na rynkach azjatyckich.

Jesteśmy nie tylko firmą rekrutacyjną, ale także pionierem nowych standardów w dziedzinie RPO. Jeśli poszukujesz miejsca pracy, gdzie innowacyjność spotyka się z różnorodnością, a profesjonalizm idzie w parze z pasją, to HR Motives Group to idealne miejsce dla Ciebie!

Specjalista ds. legalizacji zatrudnienia:

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby, która wesprze nas w kwestiach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców oraz wsparcia procesów legalizacyjnych.

Obowiązki:

  • Obsługa pracowników zagranicznych w zakresie legalizacji pobytu i pracy (prowadzenie dokumentacji, monitorowanie terminów i statusów, raportowanie).

  • Wyjazdy do kwater pracowników w celu wsparcia procesów legalizacyjnych na miejscu (2-3 razy w miesiącu)

  • Kontakt z instytucjami i urzędami.

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy.

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników.

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej C1+ (warunek konieczny)

  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w prowadzenia procesów lub koordynowania pracowników z Azji, Ameryki Południowej lub Afryki

  • Znajomość prawa imigracyjnego i procedur dotyczących zatrudniania cudzoziemców.

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i otwartość na inne kultury

  • Bardzo dobra organizacja, dokładność i terminowość.

  • Znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet medyczny

  • elastyczny czas pracy

  • kartę paliwową

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 915456501