2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Pyskowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości - Pyskowice

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Firma Kurotec Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Pyskowice

Możliwość pracy na 1/2 etatu

Mile widziane osoby na emeryturze.

 Zakres obowiązków:

  • weryfikacja  poprawności otrzymywanych faktur kosztowych i przygotowanie dokumentów do księgowania;

  • Sporządzanie deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS;

  • naliczanie wynagrodzeń pracowniczych, rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • sporządzanie deklaracji zeznań podatkowych oraz sprawozdań statystycznych;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS PFRON;

  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz księgowo-finansowych na wewnętrzne potrzeby jednostki;

  • nadzór nad płatnościami i rozliczanie sald z kontrahentami oraz dokonywanie uzgodnień  księgowych;

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału, roku;

  • weryfikacja umów handlowych wraz z zapisami;

  • inne bieżące wykonywanie zleceń przełożonych.

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku finanse lub rachunkowość;

  • znajomość  zagadnień przepisów rachunkowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych;

  • minimum czteroletnie doświadczenie w pracy w księgowości;

  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z ZUS i US;

  • znajomość  programu kadrowo-płacowego;

  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków;

  • dokładność, terminowość i samodzielność w działaniu;

  • umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze energetycznym i przemysłowym;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • stabilne zatrudnienie.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozp. o ochronie danych (Rodo) informuję, że:

• Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Kurotec –Polska Sp. z o.o. ul. Gliwicka 18,44-120 Pyskowice

• Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko na podstawie załączonej do dokumentów zgody.

• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

• Odbiorcą podanych danych osobowych będą tylko i wyłącznie administrator danych.

• Pana/Pani dane przechowywane będą przez okres do 2 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

• Przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do danych oraz żądania ich sprostowania, przeniesienia czy też usunięcia.

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 891048073